VFD-022M43

VFD-022M43
قیمت: 4176000 تومان

اینورتر دلتا INVERTER DELTA

 

اینورتر دلتا   INVERTER DELTA

اینورتراز نظر علمی  مبدل جریان مستقیم به جریان متناوب است اما عملا به کنترل دور اطلاق میگرددصورت اختصارVFD نامیده می شود نام های دیگر آن درایو سرعت ،درایو سرعت قابل تنظیم ،درایو فرکانس قابل تنظیم ،میکرو درایو، درایو AC است .

موج تولیدی اینورتر مربعی است که با فیلتر مخصوص (خازن و سلف)آن را به موج سینوسی تبدیل کرد .

اینورتر ها هم می توانند تک فاز باشند هم سه فاز البته اکثرا خروجی آنها سه فاز هستند . برای اینورتر ها با توان بالای سه اسب فقط از ورودی سه فاز استفاده می گردد .

اینورتر به صورت هوشمند میزان داده به موتور را تشخیص داده ومتناسب با همان بار به موتور جریان می دهد واین جریان در بسیاری از مواقع از جریان نامی موتور کمتر است .درواقع دستگاهی  است که به وسیله آن می توان سرعت موتورهای سه فاز AC را کنترل کرد بدون اینکه قدرت و گشتاور موتور کاهش یابد .

اینورترها در ظرفیت های مختلفی ساخته می شوند .

ویژگی استفاده از اینورتر کاهش انرژی مصرفی و لذا کاهش هزینه برق ،کاهش جریان راه اندازی و در نتیجه طولانی شدن عمر موتور ،امکان تغییر سرعت موتور ، امکان تغییر جهت حرکت موتور، داشتن حفاظت در برابر اضافه بار ، امکان کار موتور در شرایطی که ولتاژ ورودی متغییر است ،امکان کنترل از راه دور ،ایجاد سرعت بیش تر از سرعت نامی موتور ،کاهش ضربه های مکانیکی و در نتیجه افزایش طول عمر مفید قسمت مکانیکی ،

 کاربرد :

راه اندازی پمپ ها و فن ها(از اینورتر با گشتاور متغییر)

جرثقیل و نوارهای نقاله (از اینورتر با گشتاور ثابت)

دستگاه های الکترودر (از اینورتر با فیدبک PG)

 


سرعت و دقت دو عامل کلیدی برای بهبود بهره وری می باشد با سالها تجربه در کنترل اتوماسیون صنعتی دلتا طیف گسترده ای از محصولات اتوماسیون با دقت و سرعت بالا و با توجه به نیاز های بازار از جمله درایوهای AC ، سروو درایو ها و کنترل کننده های منطقی، HMI، کنترل دما و سنسورهای فشار را ارائه کرده است. این محصولات راه حل های مختلف یکپارچه برای انجام وظایف کنترل سرعت بالا و دقیق از تغییر، تشخیص و بسیاری دیگر را تهیه کرده است. علاوه بر کنترل حرکت، دلتا سیستم بینایی ماشین DMV به انجام بازرسی دقیق برای بهترین کیفیت محصول را فراهم می کند. 
محصولات دلتا 
درایو سری VFD-VL مخصوص آسانسور 
این سری از درایو ها مخصوص کاربردهای پله برقی، بالابر و آسانسور می باشد که تمامی نیازهای این بخش از مصرف را پاسخگو می باشد. 
مشخصات: 
فرکانس خروجی 0-120HZ 
دارای کی‌پد LCD و قابلیت ذخیره سازی دو گروه پارامتر 
دارای PID داخلی و قابلیت Auto Tuning 
قابلیت ارائه 150% گشتاور نامی در فرکانس 0HZ 
دارای پورت RS-485 و کارت اضافی CANopen 
پردازش داده با پروسسور32 بیتی و دقت کنترلی بالا 
قابلیت Energy Saving در جهت کاهش مصرف برق 
دارای تنظیمات S-Curve برای حرکت بهتر آسانسور 
پشتیبانی از باطری اضطراری 
دارای Safety Relay Board 
قابلیت کنترل حلقه بسته و پشتیبانی از انکودرهای ABZ/UVW line drive - ABZ Open Collector 
دارای Brake Chopper داخلی تا توان 22 کیلو وات 
رنج توانی 5.5 تا 75 کیلو وات 
قابلیت کنترل موتورهای IM و PM 
دارای مدهای کنترلی V/F ،V/F+PG ،FOG+PG ،TQR+PG ،FOC+PG